BIJZONDERE REIS VOOR 50-PLUSSERS

Van 12 t/m 17 juni organiseert de gemeenschap Emmanuel een inspirerende reis naar Paray-le-Monial in midden Frankrijk. De reis is voor iedereen van 50+ (en die goed ter been is). Het oude stadje Paray-le-Monial ligt in de Bourgogne. In de 17de eeuw verscheen Jezus er aan de heilige Margaretha-Maria Alacoque. Bij deze verschijning werd duidelijk hoe groot de liefde is van Jezus voor iedere mens. Op deze dagen zullen we dat ook ervaren in het thema van de reis ‘Kom en zie’. Dagelijks wordt er hierover een inleiding gegeven, wordt de H. Mis gevierd en bidden we een ochtend- en/of avondgebed. Daarnaast is er tijd voor ontmoeting, gezellige maaltijden en ontspanning en bezoeken we de heilige plaatsen. De reis wordt begeleid door een Nederlandse priester. Het verblijf is op basis van volpension in een goed hotel. Aanmelding is mogelijk tot 31 mei.
Voor meer informatie en aanmelding, ga naar www.emmanuelnederland.nl of bel 077 3828249 voor een brochure.