Contact in zicht

Contact In Zicht

Het programma Contact-in-Zicht is een burgerinitiatief om ontmoetingen in de wijken van Nijmegen te stimuleren. De ontmoetingen zijn gericht op verbinden van ervaringen van ‘toen’ naar mogelijkheden voor wensen van ‘nu’.

We nodigen u uit om op uiteenlopende manieren levenservaringen, verhalen en wensen te delen, waardoor u anderen en uzelf inspireert om op zoek te gaan naar wat u belangrijk vindt in de ontmoetingen met buurtbewoners in de wijk Hees. We gaan hierbij uit van ieders eigen kracht.

In de twaalf bijeenkomsten wordt er meegedacht en informatie verstrekt die aansluit bij wensen en mogelijkheden, waarmee mensen zelf verder in actie kunnen komen.
Hierbij nodigen wij u van harte uit om 12 januari 2017 kennis te maken met het programma Contact-in-Zicht.

Tijd: 10.30 – 12.00 uur.
Plaats: Dennenstraat 121 (Pastorie)

Voor meer informatie:
www.contactinzicht.nl
info@contactinzicht.nl