De jeugd heeft de toekomst

De jeugd heeft de toekomst. Het is een veelgehoorde uitspraak, die misschien wat clichématig aandoet. Toch is de boodschap helemaal raak. Dit zou in ieder geval zo moeten zijn. Miljoenen jongeren op deze wereld vragen zich regelmatig af of zij eigenlijk wel een toekomst hebben. Toch zijn zij het die kunnen zorgen voor verandering die er toe doet. Wilt u hen daarbij helpen? Solidaridad helpt boeren bij het verduurzamen van hun landbouwmethodes om zo de kwaliteit en het volume van hun oogst te verbeteren. Deze methodes zijn beter voor het milieu, voor de boer en zelfs voor de hele gemeenschap. Initiatiefrijke, ambitieuze boeren, die veranderingen durven door te voeren, spelen een belangrijke rol binnen de projecten van Solidaridad. Dit zijn meestal jonge boeren. Soms is het moeilijk om de touwtjes uit handen te geven. Met name in tradities waar leeftijd gelijk staat aan wijsheid, moet er behoorlijk wat overwonnen worden om de jeugd de kans te geven het voortouw te nemen. Wanneer jongeren echter in staat gesteld worden om in hun eigen gemeenschap een toekomst op te bouwen, komt dat hele dorpen ten goede. Een betere oogst van één boer, stimuleert anderen om mee te bewegen. Iedereen profiteert van de opgedane kennis, inkomsten gaan omhoog, kinderen kunnen naar school en er komt geld voor gezondheidszorg. Helpt u mee om jonge boeren de kans te geven het verschil te maken?

Zo zorgen we samen voor verandering die er toe doet. Voor meer informatie neemt u contact op met Anne-Katrien Denissen via anne-katrien.denissen@solidaridad.nl of 030-2720313. Wij denken graag met u mee!