Vredesweek 2014 in teken van ontwapening

pax-sept

PAX organiseert van 20 tot en met 28 september de Vredesweek. Het is een jaarlijkse week van bezinning en actie. We doen dit al sinds 1967. Dit jaar staat de Vredesweek in het teken van ontwapening. Ons motto is:

‘Wapen je met vrede’.

Tientallen lokale initiatieven die als Ambassade van Vrede aangesloten zijn bij PAX, vragen tijdens deze week aandacht voor moedige vredesactivisten in binnen- en buitenland. De Ambassades van Vrede organiseren onder het motto ‘wapen je met vrede’ honderden verschillende activiteiten in hun eigen dorp of stad.

Nacht van de Vrede
Daarnaast zijn hoogtepunten in de Vredesweek het evenement ‘de Nacht van de Vrede’ en de Vredeszondagen in kerken. Dan wijden duizenden kerkgangers hun zondag aan de vrede. De Vredesweek valt altijd in de week van 21 september, de door de Verenigde Naties uitgeroepen Internationale Dag van de Vrede. De Vredesweek is van 20 t/m 28 september.