Beste jongeren…

Na vele jaren krijgt de Katholieke Jongerendag een nieuwe opzet.

In het weekend van 28 en 29 juni wordt het katholieke jongerenfestival 2014 gehouden op het terrein van Abdij Mariënkroon in Nieuwkuijk (bij ‘s-Hertogenbosch). Het thema is:

“Puur en Intens”.


Op zaterdagavond is er een programma voor jongeren vanaf 16 jaar. Zij kunnen ook blijven overnachten.

De volgende dag is bedoeld voor een breder publiek van 12-30 jaar. Evenals andere jaren is er op zondag een informatiemarkt, waar ook dit jaar het Huis van de Roeping en Verborgen Vuur ( het jongerenwerk van diverse religieuze instituten) een stand heeft.

Wij zoeken naar geïnteresseerde leden om mee te helpen de stand te bemensen en waar mogelijk met jongeren in gesprek te gaan over vragen over religieus leven en roeping daartoe. Als u dat wilt, kunt u dit kenbaar maken via roepen@knr.nl