Bedevaart naar Beauraing, België

Bedevaart Beauraing

De dagbedevaart op zondag 4 mei 2014 heeft de opstapplaatsen Nijmegen, Alverna, Mill, Sint-Oedenrode, Helmond, Asten, Eersel, en grensovergang Bergeijk.

Programma:
Hoogmis met zegening van de processiekaars 11.00 uur, DVD over Beauraing, Mariahulde, lof en krijgt u de persoonlijke zegen met het H. Sacrament 14.30 uur. Vieringen op 4 mei zijn m.m.v. een koor uit Duizel. U kunt desgewenst een diner bestellen. Ook kunt u op eigen gelegenheid het heiligdom en het dorpje ontdekken. Er wordt een gewone bus ingezet.

Beauraing is een bedevaartplaatsje aan de rand van de Belgische Ardennen. In een meidoornstruik verscheen Maria vanaf 29 november 1932, 33 maal aan 5 kinderen. Maria, de moeder met het Gouden Hart, vroeg om gebed en beloofde aan zieken en bedroefden hulp en troost. Beauraing is rust, vrede en zorg voor “Dat men hier op bedevaart kome.” Het is een uitdrukkelijke wens van de Heilige Maagd met het Gouden Hart. Vergeet niet op de wens van Maria in te gaan!

Tot in Beauraing? Voor meer inlichtingen N.B.C. Pro Maria:
mevr. R. v. Gemert, Angerensteinstraat 12, 6535 JP Nijmegen, 024-3557725, of
mevr. R. Senders, Schapendries 16, 5521 LH Eersel, 0497-682296,
Website: http://home.kpn.nl/m.de.wit-ssc
Opgave tot zes weken voor de bedevaart.