Kerstvieringen Antonius Abt kerk

Jozef en Maria

Als ieder mens….
Als ieder mens een engel wilde zijn, thuis, op ’t werk of zomaar in de straat,
Als ieder mens een herder wilde zijn, voor ouders kind, buur en vreemdeling,
Als ieder mens een ster wilde zijn, een lichtpunt daar waar donker is,
Als ieder mens een herbergier wilde zijn, voor al wie eenzaam of vluchteling is,
Dan wordt een oud verhaal in deze tijd opnieuw vertaald.
In die geest wens ik u allemaal een Zalig Kerstfeest!

Op kerstavond 24 december zullen er twee vieringen zijn. De eerste is om 20.00 uur en dat zal een viering zijn waarin het koor Subtilia uit Lindenholt zal zingen. We zullen ook proberen, omdat er dan vaak ook kinderen zijn, om hun in de viering ook een plaats te geven. We doen ons best!

De organist Eric Havenaar zal het koor en ons begeleiden en bij de samenzang zal Berry Tijsse Klasen ons helpen. De tweede viering is om 22.00 uur en daarbij zal het Gregoriaans koor zingen en natuurlijk zingen we ook samen. Eerste kerstdag ’s morgens om 10 uur zingt het Gemengd koor samen met ons.

Mogen wij zo met elkaar een goed en sfeervol kerstfeest vieren.

p. K. van Gorp s.c.j.